Nasz zespół

Proponujemy Państwu nowoczesne metody leczenia chorób naczyń krwionosnych. Jako pierwsi w województwie świętokrzyskim w 2011 roku rozpoczeliśmy leczenie żylaków kończyn dolnych laserem metodą EVLT. Wykonujemy zabiegi skleroterapii zarówno niewielkich żylaków,jak i dużych pni żylnych pod kontrolą USG. Zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem operacyjnym innych poważnych schorzeń naczyniowych: miażdżycą tętnic kończyn dolnych, zwężeniem tętnic szyjnych oraz tętniakami aorty brzusznej.

LEK. MED. ROMAN GOŁĄBEK
Lek. Med. Roman Gołąbek
Specjalista chirurgii naczyniowej

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie w 1989 roku. W latach 1989-2002 pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach, 2003-2012 w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej w Końskich. Aktualne w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach.

LEK. MED. PAWEŁ BODZENTA
Lek. Med. Paweł Bodzenia
Specjalista chirurgii naczyniowej
Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi w 1995 roku. Początkowo zaatrudniony w Oddziale chirurgicznym w Skarżysku-Kamiennej, nastepnie w latach 2006-2012 w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej w Końskich, a od 2012 roku w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach.